Flüt ilkokul sıralarında tanıştığımız bir enstrümandır ve üniversite yıllarına kadar birçoğumuzun müzik ile arasındaki bağlantıyı kurmuştur. Tabii ki flütü o zamanlar çaldığımız blok flüt ile sınırlandırmamız gerekir. Flüt ve yan flüt klasik müzikten  enstrümantal çalışmalara kadar geniş bir alanda kullanılan bir müzik aletidir. İzmir flüt -yan flüt kursu Balçova’da yer alan Espas Sanat’ta konusunda başarılı eğitmenlerimiz ile verilmektedir. Sizde müzik tutkusunun  tadına varmak, öğrenirken keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Espas Sanat’a gelin.

yan-flüt-kursu-balçova

Yan Flüt Kursu İzmir‘de ücretsiz deneme dersleriyle siz de yan flüt konusundaki ilginizi test edebilir ve yan flütle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz, bunun için tek yapmanız gereken İzmir Yan Flüt Kursu ‘nu aramak; 0533 590 34 55

Yan flüt çalmak isteyenler artık bize katılarak bu isteğinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yan flüt kursu İzmir Balçova’da artık hizmetinizde. Sizler alacağınız dersler ve yapacağınız pratiklerle kısa sürede yan flüt çalmayı öğrenebilirsiniz. Uygun yan flüt fiyatları için hocalarımıza danışabilirsiniz. Balçova başta olmak üzere Urla, Seferihisar, Güzelbahçe, Narlıdere, İnciraltı, Fahrettin Altay, Güzelyalı, Göztepe, Hatay, Konak, Karabağlar, Yeşilyurt ve İzmir’in her yerinden rahatça gelebileceğiniz sanat merkezimizde sıcak bir ortam sizi bekliyor

Gelin bize katılın ve siz de bu enstrümanı çalmaya başlayın.

Yan Flüt Kursu İzmir’le Flütün Dünyasına Yolculuk

Yan Flüt Çalmak Zor Mudur?
Yan flüt çalması kolay ve eğlenceli bir enstrümandır.  Alacağınız bire bir dersler ile en başarılı şekilde yan flüt çalmayı öğreneceksiniz

Yan flüt ne kadar zamanda öğrenilir?
Bu durum ortalama 3 ay gibi bir süreyle ifade edilir. Ancak bu süre çalmak istediğiniz müzik türünden parçaların seçimine kadar farklılık gösterir.

Yan flüte başlamak için belirli bir yaş var mıdır?
Hangi yaşta olursanız olun yan flüt çalabilirsiniz. Bir müzik aleti çalmak insanı genç hissettiren ve yaşam enerjisini artıran bir aktivitedir.

Yan flüte başlamak için daha önceden bilmem gereken bir şey var mı?
Hayır, tüm kurslarımızda enstrüman eğitimi ile birlikte müzik teorisi dersleri verilir. Müziğin matematiğini oluşturan bu altyapı, yan flütü hızlıca öğrenminize de katkı sağlar.

İzmir’in Her Noktasına Yakın Bir Yan Flüt Kursu

Müzik, binlerce yıldır insanlığın ruhunu beslemekte ve onun duygularına tercüman olmaktadır. İnsanın zihninin, doğanın değişimlerinin, ruhani hayatın bir aynası olarak hayatımızda bulunmaktadır. İnsanların arasında bir köprü kurmakta ve paylaşımda bulunmamızı sağlamaktadır. Bunun için çok çeşitli ve hepsinin kendine has özellikleri olan müzik aletleri kullanmaktayız. Bu müzik aletlerinden birisi de yan flüttür. Neredeyse 3000 yıllık bir geçmişi olan bu çalgı uzun zamandır pek çok farklı türde kullanılagelmiştir. Doğa şarkılarından, klasik dönemin müziğine, günümüz modern müziğine kadar kullanılmış ve sevilerek dinlenilmiştir. Sesiyle bozulmamış doğayı andırdığı için genellikle huzurlu bir sese sahip olduğu söylenir. Gerçekten de insana huzur veren bir müzik aletidir.

Kişi tek başına çalışırken farkında olmadan bazı yanlış alışkanlıklar edinebilmekte ve bu alışkanlıklar ileride bir noktada tıkanmalarına ve kendini daha fazla geliştirememelerine sebep olmaktadır. Profesyonel bir destek ile bu ihtimal ortadan kalkar. İzmir Balçova Yan Flüt Kursu ile size bu eğitimi sunuyoruz. Yan flüt eğitimimizde kendinizi geliştirebilmeniz için teknik bilgiler veriliyor, pratikler yaptırılıyor ve gelişiminize göre parçalar çalıştırılıyor. Bu şekilde bilgili bir kişinin yanında eğlenerek kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Üflemeli bir çalgı olan yan flütte, el-nefes koordinasyonu ve nefesin kullanımı çok önemlidir. Bu yanlarınızı geliştirmek için çeşitli egzersizler size sunularak seviyeniz artırılıyor. İzmir’de Yan flüt kursuna başlamak istiyor ama başaramayacağınızı düşünüyorsanız, bu düşünceleri aklınızdan çıkarın. Çünkü düzenli bir çalışmayla herkes iyi bir şekilde flüt çalabilir. Denemeden vazgeçmeyin. İzmir Yan flüt kursumuza gelerek ücretsiz deneme kurslarına katılabilirsiniz. Bu şekilde yeteneğinizi de keşfedebilirsiniz. Ancak unutmayın ki müzikte yetenekten öte çalışma önemlidir.

Ayrıca yan flüt kursumuz sadece yeni başlayanlar için değildir. Eğitmenlerimiz her seviyeden yan flüt dersi verebilmektedir. Kendinizi daha da fazla geliştirmek için de kursumuza gelebilirsiniz.

Yan flüt çalmaya yeni başlayacaksanız ve flütünüz yoksa endişelenmeyin. Kendi flütünüzü almak istediğinizde, eğitmenlerimiz size yardımcı olacaktır ve ne tarz bir flüt almanız gerektiği konusunda sizi yönlendirecektir. Başlangıçta çok pahalı bir flüt almanıza gerek yok. Orta seviye veya biraz altında bir flüt alabilirsiniz. Kendinizi geliştirdikçe daha iyi seviyede bir yan flüt alabilirsiniz. Yan flüt kursumuz haftanın her günü açıktır. Akşam 9’a kadar ders verebilmekteyiz. Kendinize uygun bir saat bulup dersleri o saatte ayarlayabilirsiniz.

Yan Flüt Kursu İzmir İle Eğlenerek Öğrenin!

Yaşınızdan, yeteneğinizden veya herhangi başka bir şeyden endişe edip flüte başlamayı ertelemenize gerek yok. Ücretsiz deneme derslerine gelip kendinizi deneyebilirsiniz. Unutmayın ki her yaştan kişi düzenli çalışmayla iyi bir şekilde flüt çalabilir. Önemli olan profesyonel bir destek, istekli olmak ve disiplinli bir şekilde sürekli çalışmaktır. Bunları yaptıktan sonra başarısız olmanız için hiçbir sebep yoktur. Daha fazla bilgi almak için veya aklınızdaki soruları sormak için 0533 590 34 55 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.