Espas Sanat Merkezi

Espas Sanat Merkezi temelleri köklü sanat tecrübesine dayanan, 2016 yılında İzmir Balçova’da hayat bulan bir sanat eğitim projesidir.

espas-sanat-merkezi-izmir

Espas Sanat Merkezi

Espas, kelime anlamı olarak kompozisyonlarda bırakılan anlamlı boşluklara denir. Bir sanat merkezi açmamızdaki ana fikir de sorumluluklara sahip olduğumuz hayatlarımızda, boşluklar yaratarak bunları anlamlı hale getirebileceğimiz bir mekan oluşturmaktı.

Espas Sanat Merkezi kurucusundan eğitimci kadrosuna, dekorasyonundan eğitim anlayışına kadar müziğe ve sanata tutkun insanları çevresinde toplamayı amaçlayan bir sanat merkezi olarak kurulmuştur. Bu sıcaklığı ve samimiyeti hemen hissedeceğiniz sanat evimizde amaç; kalıplaşmış kurallarla öğrenmek değil, öğrenirken keyif almak, keyif alırken de dış dünyadan uzaklaşmaktır.

Sanatın hangi dalıyla ilgilenirseniz ilgilenin, Espas Sanat Merkezi size uygun saatlerde ve içeriklerle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Konusunda uzman kadromuzla öğrenirken aynı zamanda yeni deneyimler kazanacağınız ve keyifli vakit geçireceğiniz sanat evimiz 2016 yılında kapılarını açmıştır.

Amacı para kazanmak, ticaret yapmak değil, gerçekten sanatı insanlara sevdirmek, sanatsal anlamda, müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık alanında donanımlı bireyler yetiştirmek olan Espas Sanat Merkezi, sanatı yayma ve insanlara sevdirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Sanat’ın birçok alanında hizmet vermek üzere yola çıkan Espas Sanat Merkezi bünyesinde müzik, resim, fotoğraf, tiyatro, yazarlık, diksiyon gibi sanat eğitimleri verilmenin yanı sıra dönemli sanat ve motivasyon atölyeleri de düzenlenmektedir.

Balçova’da hizmet vermekte olan Espas Sanat bünyesinde bir çok eğitmen hizmet vermektedir. Tamamı profesyonel kadrodan oluşan Espas Sanat Merkezi eğitimleri hem uygun fiyatlı hem de kalitelidir.

Neden Espas Sanat Merkezi?

  • Espas Sanat Merkezi ulaşımı rahat bir konumda yer almaktadır.
  • Pazartesi gününden cumartesi gününe kadar aralıksız 6 gün eğitim verilmektedir.
  • Sabah 10.00’dan akşam 22.00 saatine kadar eğitimler devam etmektedir.
  • Ders saatleri dışında sanat merkezinde pratik yapmak ücretsizdir.
  • Sanat merkezinde sürekli olarak eğlenceli organizasyonlar gerçekleşmektedir ve katılım ücretsizdir.
  • Eğitim verilen sınıflar teknik açıdan eksiksizdir, modern sınıflarda dersler işlenmektedir.
  • Kurs fiyatları ekonomiktir.

Siz de gelin Espas Sanat ailesine katılın, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarın.

Bize Ulaşın!

Bize haftanın her günü her saat 0533 590 34 55 numaralı telefonumuzu arayarak veya WhatsApp, SMS yolları ile mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Merak duyduğunuz bütün sanat dallarında kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim alabileceğiniz sanat merkezimiz Balçova’nın ulaşımı en kolay bölgesi olan Agora AVM’nin karşısında, Manolya Sokak’ta bulunmaktadır.

Bir kahvemizi içmek ve eğitmenlerimizle tanışmak için —> Onur Mahallesi Manolya Sokak No: 5/A Balçova İzmir

Tüm eğitim kurslarımız ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için ve sizi ilgili departmanlarımıza yönlendirmemiz için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve yaşama anlam katmak için doğru tercih Espas Sanat!