gitar-kursu-balçova

Gitar, günümüzde müzikle uğraşmak isteyen insanların ilk aklına gelen enstrüman. Hem kolay taşınması, hem her türlü müziğe eşlik edebilmesi hem de diğer enstrümanlara göre daha kolay ulaşılır olması nedeniyle müziğe başlangıç için neredeyse atılan ilk adım.

Biz de Espas Sanat olarak Balçova’daki sanat merkezimizde insanların bu isteğinin farkında olarak alanında uzman eğitmenler eşliğinde haftanın 7 günü, her yaş grubuna uygun gitar derslerimizle sizlere hizmet veriyoruz. İster özel gitar dersi almak isteyin, isterseniz de gitar dersini sınıf dersi şeklinde arkadaşlarınızla birlikte devam ettirin Espas Sanat Balçova’da sizi gitarla buluşturmak için bekliyor.

Disiplinli bir çalışma ile her türlü müzik aletini rahatlıkla çalabilirsiniz.


Espas Sanat Balçova Gitar Kursunda gitara dair neler mi öğreneceksiniz?

Balçovadaki Gitar Kursumuzda sizlere gitarın tüm alt dallarına dair eğitim vermekteyiz. Biliyorsunuz ki Klasik Gitar, Akustik Gitar, Elektro Gitar ve Bass gitar olarak sınıflandırılan enstrümanın her alt dalı kendine ait bir çalma tekniğine ve repertuvara sahiptir.

Gitar Kursu

Gitar Kursu

Örneğin klasik gitar olarak tanımlanan boyutu, aslında pop gitar dersi ve klasik gitar dersi olarak iki alt dala daha ayrılır. Modern eserlerin icrasını hedefleyen pop gitar, klasik gitara göre biraz daha hızlı sonuç veriyor olsa da, klasik gitar kursu çok daha kapsamlı bir akademik eğitimdir. Elektro gitar ve Bass gitar kursları ise neredeyse tamamen farklı programlar olarak addedilebilir ki, klasik gitardan ciddi şekilde ayrışıyor olsa da, elektro gitar metodu ile pop gitar metodunun benzeşen noktaları söz konusudur.


Hayallerinize Ulaşmak İçin Doğru Adımlar Atmalısınız.

İster birebir ister sınıf dersi olsun Espas Sanat Gitar Kursu her bütçeye hitap eder niteliktedir. Tabi ki burada ara sokaklardaki küçük kurslardan, hayallerinizi ele alıp size hiçbir şey vermeyen merkezlerden bahsetmiyoruz. Tamamen profesyonel kadroları ile size öğrenmek isteyeceğiniz her şeyi öğretebilecek kurslardan bahsediyoruz.

Espas Sanat gibi böyle etkin ve başarılı bir kurs bulduğunuzda ilk yapmanız gereken sanat merkezini ve oradaki hocanızı tanımak. Size neler verebileceğini, beklentilerinizin ne kadarını karşılayabileceğini öğrenmek. Daha sonrasında ise “Ücretsiz Deneme Dersi” ile hoca ile aranızdaki uyuma bakmak.

Bütün bunları yaptınız ve “Gitar Kursu” size hitap ediyor. İşte o zaman ikinci aşamaya geçmelisiniz. Peki nedir ikinci aşama? İkinci aşama size ve çalmak istediğiniz türe uygun bir gitar karar vermektir. Bundan sonrası için tek yapmanız gereken düzenli olarak derslere katılmak, etüt imkanlarından yararlanmak ve hayal ettiğiniz enstrumana hakim olmak için çalışmak.

Hayal etmek herkes için vazgeçilmez bir durumdur. Fakat her zaman dediğimiz gibi hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için bir adım atmalıyız. Espas Sanat Balçova olarak size bu adımı atmanız için en uygun ve doğru yönlendirmeyi yapmak için Balçova’da sizleri bekliyor olacak.


Bas gitar kursu

Bas Gitar Kursu

Bas Gitar Kursu

Dinlediğiniz her parçanın alt yapısını oluşturan hatta günümüzde kullanılan efekt pedalları ile müziğe yeni bir yaklaşım getiren bas gitarı çalmaya ne dersiniz ? Bas gitar kursu Balçova olarak ilk ayın sonundan itibaren çeşitli parçalar çalabileceğinizin garantisini veriyoruz ! Doğru teknikler kısa sürede dilediğiniz parçayı çalabilecek ve size özel hazırlanan müfredatlarımız ile sevdiğiniz parçalar üzerinden derslerinizi devam ettireceğiniz. Sıkılmadan her anından keyif alacağınız bas gitar dersleri burada ! Yapamam demeyin ! Ücretsiz deneme derslerimize katılın. Denemeden bilemezsiniz.


Klasik gitar kursu

Klasik Gitar Kursu

Klasik Gitar Kursu

Ben klasik parçalar üzerinde çalışmak istiyorum ya da her türlü müziği severim ama daha çok pop parçaları çalmak hoşuma gidiyor diyorsanız klasik gitar tam size göre. Klasik gitar kursu Balçova olarak ister pop ister klasik parça hiç fark etmez, en kısa sürede çalmanız için sizleri sıkı bir tempoya sokuyoruz. Eğlenerek gitar öğreneceğiniz derslerimizde sizin gelişiminizi en üst seviyeye çıkaracak çalışmalar yapıyoruz. Gitar çalmanın zor olduğu düşüncesinden kurtulmanızın tam zamanı çünkü gitar doğru bir eğitim ve çalışma ile kısa sürede öğrenilebilecek kolay enstrümanlardan birisidir. Çalmayı istediğiniz parçaların zorluğuna göre sıkı bir çalışma programı ile kendinizi geliştirebilir ve gitar çalmanın aslında ne kadar basit olduğunu görebilirsiniz.


Caz Gitar Kursu
Caz Gitar Kursu

Caz Gitar Kursu

Hayır ben Blues ve Jazz çalmak istiyorum diyorsan onlarda Espas Sanat Balçova caz gitar kursunda! Caz’ın kendine ait armonisini de detaylı bir şekilde öğreneceğiniz gitar derslerimiz de siz de caz gitar çalabilirsiniz. İster BB King ister Pat Martino, George Benson, Wes Montgomery hiç fark etmez! Tüm tarzların, yapılan onlarca farklı müzik yorumunu derslerimizde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Caz gitar hem pena hem de arpej kullanılarak çalınan ve kendine has teknikler barındıran bir gitar türüdür. Bir de buna kendisine ait karışık armonisi eklendiğinde gözünüzü korkutabilir ancak korkmanıza gerek yok! Emin adımlarla yola çıkacağız ve aklınızda en ufak bir soru işareti kalmayana dek çalışmalarımıaza son hız devam edeceğiz.


Elektro gitar kursu
Elektro Gitar Kursu

Elektro Gitar Kursu

Eğer elektro gitar çalmaya meraklıysanız kesinlikle önemli gitaristlerin sahne performanslarını izlemişsinizdir. Slash’ın inanılmaz soloları, Metallica’nın kullandığı riffler. Peki ya kısa sürede sizlerin de bu parçaları çalabileceğinizi söylesek ? Elektro gitar kursu Balçova ile dilediğiniz parçayı kısa sürede çalmayı öğrenebilirsiniz !

Peki Espas Sanat’a Nasıl Ulaşabilirim?

Gerek Narlıdere, Güzelbahçe, Urla ve diğer tatil beldelerinden gerekse de Göztepe, Hatay, Konak, Alsancak ya da Karşıyakadan toplu taşımayla ya da özel aracınızla kolaylıkla ulaşabileceğiniz Espas Sanat İzmir’in en merkezi konumlarından biri olan Balçova’da bulunmaktadır.

Bizlere hem mail adresimizden hem de 0 533 590 34 55 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. İster mesaj atın isterseniz arayın, en kısa sürede sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.